Oferty:
195 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.79 m2
Cena za m2
3 015 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Jana Kilińskiego
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.54 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Forteczna
3 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.52 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Mokotowska
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.56 m2
Cena za m2
5 025 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski os. Dolnośląskie
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.12 m2
Cena za m2
7 635 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Ziemowita
1 299 000 PLN
4 pokoje
| 73.90 m2
| 17 578 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
17 578 PLN
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
3 500 PLN
3 pokoje
| 58.74 m2
| 60 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.74 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Witolda Pileckiego
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Pańska
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.12 m2
Cena za m2
19 923 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 101 m2
| 12 871 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
12 871 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
83 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Topolowa
989 000 PLN
3 pokoje
| 59 m2
| 16 763 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
989 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
16 763 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
4 000 PLN
2 pokoje
| 64.31 m2
| 62 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Stanisława Kostki Potockiego
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.31 m2
Cena za m2
62 PLN
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.65 m2
Cena za m2
8 977 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Lubelska
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
53 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. bp. Albina Małysiaka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
50 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków os. Józefa Strusia
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
10 787 PLN
PODKARPACKIE rzeszowski ul. Wincentego Witosa
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
11 589 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Włoska
1 349 615 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70.35 m2
Cena za m2
19 184 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Stańczyka
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
44.26 m2
Cena za m2
34 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Krzywa
345 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.01 m2
Cena za m2
6 272 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Wodna
657 000 PLN
1 pokoje
| 36.80 m2
| 17 853 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Szanajcy