2 pokoje 44.4m²
Mazowieckie Warszawa Wola Burakowska
3 400 PLN
3 400 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Wola Burakowska MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.4 m2
Cena za m2
77 PLN
Piętro
3
Rok budowy
2015
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 3 400 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 44.4 m² |
| Cena za m2: | 77 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 600 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Wieżowiec |
| Rok budowy: | 2015 |
| Liczba pięter: | 7 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Otwarta |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 19719/2517/OMW |
Pokaż więcejmniej