Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
87.60 m2
Cena za m2
19 395 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Redutowa
2 070 000 PLN
3 pokoje
| 116 m2
| 17 845 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
2 070 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116 m2
Cena za m2
17 845 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kabacki Dukt
4 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Sokratesa
688 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Bolesława Prusa
699 000 PLN
1 pokoje
| 43.10 m2
| 16 218 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
43.10 m2
Cena za m2
16 218 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Przy Bażantarni
1 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
10 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. R. Traugutta
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.90 m2
Cena za m2
103 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Stare Miasto ul. Smoleńsk
1 569 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
19 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Obrzeżna
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Jagiellońska
14 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
185 m2
Cena za m2
80 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 54 m2
| 22 222 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
22 222 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Batalionu AK "Karpaty"
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Giełdowa
810 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.66 m2
Cena za m2
11 972 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Józefa Piłsudskiego
598 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.90 m2
Cena za m2
12 751 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Mylna
1 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
9 986 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Poczty Gdańskiej
4 100 000 PLN
4 pokoje
| 148.19 m2
| 27 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.19 m2
Cena za m2
27 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
2 800 PLN
2 pokoje
| 55 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Zacisze ul. Zielone Zacisze
5 000 PLN
2 pokoje
| 46.49 m2
| 108 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.49 m2
Cena za m2
108 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Zamoyskiego
2 016 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
16 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Syta
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.96 m2
Cena za m2
23 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zaściankowa
3 915 000 PLN
4 pokoje
| 156.60 m2
| 25 000 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz Górny ul. Juliusza Słowackiego
3 915 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
156.60 m2
Cena za m2
25 000 PLN
POMORSKIE Gdańsk Wrzeszcz Górny ul. Juliusza Słowackiego
6 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Jana Kazimierza
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej