2 pokoje 34.96m²
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Adama Mickiewicza
239 360 PLN
239 360 PLN Negocjuj cenę >
ŁÓDZKIE sieradzki ul. Adama Mickiewicza MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.96 m2
Cena za m2
6 847 PLN
Piętro
Rok budowy
1960
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 239 360 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 34.96 m² |
| Cena za m2: | 6 847 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 560 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 1960 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Stan budynku: | dobry |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | dobry |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | nie |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | tak |
| Taras: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964552709 |
Pokaż więcejmniej