3 pokoje 89.5m²
Mazowieckie Warszawa Ursynów Jerzego Iwanowa Szajnowicza
1 553 200 PLN
1 553 200 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Ursynów Jerzego Iwanowa Szajnowicza MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.5 m2
Cena za m2
17 354 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2022
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 1 553 200 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 89.5 m² |
| Cena za m2: | 17 354 PLN |
| Typ mieszkania: | Apartament |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Inny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Rok budowy: | 2022 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | AboveConstruction |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 27135/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej