Mieszkanie na sprzedaż: Mazowieckie
1 149 000 PLN
3 pokoje
| 58.36 m2
| 19 688 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Karczewska
1 149 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.36 m2
Cena za m2
19 688 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Karczewska
899 000 PLN
3 pokoje
| 63.60 m2
| 14 135 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Gocław ul. gen. Romana Abrahama
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
14 135 PLN
738 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.51 m2
Cena za m2
17 779 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
925 000 PLN
1 pokoje
| 35.22 m2
| 26 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
925 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.22 m2
Cena za m2
26 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Fabryczna
1 353 240 PLN
3 pokoje
| 71.60 m2
| 18 900 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 353 240 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.60 m2
Cena za m2
18 900 PLN
745 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.70 m2
Cena za m2
9 466 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Strusia
820 000 PLN
3 pokoje
| 84.70 m2
| 9 681 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Krzysztofa Kiersnowskiego
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.70 m2
Cena za m2
9 681 PLN
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.45 m2
Cena za m2
14 061 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Koło ul. Obozowa
653 000 PLN
2 pokoje
| 43.89 m2
| 14 878 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Vincenza Belliniego
653 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.89 m2
Cena za m2
14 878 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Vincenza Belliniego
899 000 PLN
2 pokoje
| 52.60 m2
| 17 091 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.60 m2
Cena za m2
17 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Jana Żabińskiego
3 440 000 PLN
3 pokoje
| 107.60 m2
| 31 970 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Mirów ul. Grzybowska
3 440 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
107.60 m2
Cena za m2
31 970 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Mirów ul. Grzybowska
1 025 000 PLN
2 pokoje
| 69.10 m2
| 14 834 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Polnej Róży
1 025 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
69.10 m2
Cena za m2
14 834 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Polnej Róży
3 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
175.10 m2
Cena za m2
17 704 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Pasymska
899 000 PLN
3 pokoje
| 67.51 m2
| 13 317 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Bodycha
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
67.51 m2
Cena za m2
13 317 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Bodycha
940 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
17 091 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Niska
740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.60 m2
Cena za m2
11 635 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Szwoleżerów
1 650 000 PLN
3 pokoje
| 82.70 m2
| 19 952 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.70 m2
Cena za m2
19 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
475 900 PLN
1 pokoje
| 27.70 m2
| 17 181 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
475 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.70 m2
Cena za m2
17 181 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Młynów ul. Stanisława Staszica
1 990 000 PLN
4 pokoje
| 88.72 m2
| 22 430 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Kaliny Jędrusik
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
88.72 m2
Cena za m2
22 430 PLN
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
549 000 PLN
2 pokoje
| 41.66 m2
| 13 178 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany Piaski ul. Władysława Broniewskiego
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41.66 m2
Cena za m2
13 178 PLN
1 048 950 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 16 650 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Dantego Alighieri
1 048 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
16 650 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Dantego Alighieri
659 000 PLN
2 pokoje
| 44.43 m2
| 14 832 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Augustyna Kordeckiego
659 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.43 m2
Cena za m2
14 832 PLN