6 pokoje 160m²
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Bławatkowa
370 000 PLN
370 000 PLN Negocjuj cenę >
ŚLĄSKIE cieszyński ul. Bławatkowa MAPA
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
2 313 PLN
Piętro
Rok budowy
1978
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 370 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 2 313 PLN |
| Liczba pokoi: | 6 |
| Standard domu: | |
| Stan budynku: | do remontu |
| Rok budowy: | 1978 |
| Liczba pięter: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Rodzaj ogrzewania: | Gazowe |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964547504 |
Pokaż więcejmniej