pokoje 60m²
LUBUSKIE krośnieński
575 000 PLN
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
9 583 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 575 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 9 583 PLN |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Teren strzeżony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553129 |
Pokaż więcejmniej