pokoje 17238m²
MAZOWIECKIE grójecki
4 999 700 PLN
4 999 700 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE grójecki MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
17238 m2
Cena za m2
290 PLN
Piętro
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 4 999 700 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 290 PLN |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553530 |
Pokaż więcejmniej