8 pokoje 200m²
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Krzysztofa Opalińskiego
3 138 888 PLN
3 138 888 PLN Negocjuj cenę >
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Krzysztofa Opalińskiego MAPA
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
15 694 PLN
Piętro
Rok budowy
2025
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 3 138 888 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Cena za m2: | 15 694 PLN |
| Liczba pokoi: | 8 |
| Standard domu: | |
| Stan budynku: | do wykończenia |
| Rok budowy: | 2025 |
| Liczba pięter: | 2 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Teren strzeżony: | nie |
| Media: | |
| Rodzaj ogrzewania: | Gazowe |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553593 |
Pokaż więcejmniej