1 pokoje 24.4m²
Mazowieckie Warszawa Bielany Dorycka
365 000 PLN
365 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Bielany Dorycka MAPA
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
24.4 m2
Cena za m2
14 959 PLN
Piętro
7
Rok budowy
1970
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 365 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 1 |
| Powierzchnia: | 24.4 m² |
| Cena za m2: | 14 959 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 380 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Wieżowiec |
| Rok budowy: | 1970 |
| Liczba pięter: | 10 |
| Piętro: | 7 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Dobry |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Otwarta |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 26095/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej