2 pokoje 43.41m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodwory Aluzyjna
266 972 PLN
266 972 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodwory Aluzyjna MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.41 m2
Cena za m2
6 150 PLN
Piętro
1
Rok budowy
2015
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 266 972 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 43.41 m² |
| Cena za m2: | 6 150 PLN |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Pierwotny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2015 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 1 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Stan deweloperski |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 16,86/13,15 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | tak |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 2879/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej