2 pokoje 53m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Myśliborska
329 000 PLN
329 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Myśliborska MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
6 208 PLN
Piętro
2
Rok budowy
2002
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 329 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 53 m² |
| Cena za m2: | 6 208 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 380 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 2002 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Dobry |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 2695/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej