3 pokoje 82.37m²
WIELKOPOLSKIE Poznań Osiedle Powstańców Warszawy ul. Śliska
754 000 PLN
754 000 PLN Negocjuj cenę >
WIELKOPOLSKIE Poznań Osiedle Powstańców Warszawy ul. Śliska MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
82.37 m2
Cena za m2
9 154 PLN
Piętro
3
Rok budowy
2018
3 pokoje z tarasem 17m² i garażem 22m² - Poznań, ul. Śliska
Szukasz nieruchomości, która łączy nowoczesny standard z rzadko spotykaną prywatnością? To mieszkanie na poznańskiej Starołęce jest odpowiedzią na Twoje potrzeby.
Komfort, przestrzeń i zachodzące słońce
Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, narożne mieszkanie o powierzchni 60,37 m², położone na ostatnim, 3. piętrze kameralnego bloku z 2018 roku przy ul. Śliskiej 17 (Osiedle Starołęcka Dolina). Brak sąsiadów nad głową oraz narożny układ gwarantują spokój, o który trudno w nowym budownictwie.
Najważniejsze parametry oferty:
Powierzchnia: 60,37 m² + taras ok. 17 m².
Układ: Salon, dwie sypialnie, osobna kuchnia z oknem, łazienka, przedpokój.
Garaż: Indywidualny, zamykany boks o powierzchni 22,2 m² (dodatkowo płatny).
Ekspozycja: Zachodnia - idealne doświetlenie i piękne zachody słońca na tarasie.
Wnętrze gotowe do zamieszkania
Mieszkanie zostało zaprojektowane w sposób funkcjonalny, a większość wyposażenia pozostaje w cenie:
Salon: Przestronny i słoneczny, z bezpośrednim wyjściem na imponujący taras. Pozostają tu m.in. wygodna kanapa, fotel i stoliki kawowe.
Osobna kuchnia: W pełni wyposażona w zabudowę meblową oraz sprzęt AGD (piekarnik, płyta, zmywarka).
Sypialnie: Ustawne pokoje, w tym pokój dziecięcy z pojemną szafą.
Łazienka: Nowoczesna, z meblami w cenie i pralką.
Unikalny garaż - produkt deficytowy
Do mieszkania przynależy indywidualny, zamykany boks garażowy (22,2 m²) z osobną Księgą Wieczystą w cenie 95 000 zł. To idealne miejsce nie tylko na duży samochód, ale także na warsztat czy bezpieczne przechowywanie rowerów i sprzętu sportowego.
Lokalizacja i otoczenie
Mieszkanie znajduje się w doskonale skomunikowanej części Poznania. To świetna alternatywa dla osób rozważających takie miejscowości jak Czapury czy Kamionki, które chcą jednak pozostać w granicach miasta z dostępem do pełnej infrastruktury.
Komunikacja: Zaledwie 800 metrów (8 minut pieszo) do pętli tramwajowej unii Lubelskiej, skąd w 15 minut dojedziesz do ścisłego centrum.
Zakupy i usługi: W promieniu 900 metrów znajdziesz market Aldi, aptekę oraz liczne punkty usługowe.
Rekreacja: Bliskość terenów nadwarciańskich sprzyja spacerom i aktywności fizycznej.
Dojazd: Strategiczne położenie pozwala na szybki wyjazd w stronę dzielnicy Rataje oraz dogodne połączenie z trasą na Starołękę i trasę S11
W naszej ofercie posiadamy również inne metraże oraz nieruchomości w innych lokalizacjach.
Najczęściej zadawane pytania (FAQ)
Jak wygląda dojazd do centrum Poznania ze Starołęki?
Lokalizacja przy ul. Śliskiej oferuje świetną komunikację - tramwajem z pobliskiej pętli dojedziesz do Ronda Rataje lub Dworca Głównego w kilkanaście minut.
Czy garaż jest obowiązkowy przy zakupie nieruchomości?
Preferujemy sprzedaż łączną ze względu na ogromny atut, jakim jest tak duży, indywidualny boks garażowy, jednak dopuszczamy możliwość rozdzielenia ofert.
Czy za garaż musze zapłacić gotówką ?
Można zakupić garaż i mieszkanie w jednym kredycie hipotecznym
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 754 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 82.37 m² |
| Cena za m2: | 9 154 PLN |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | |
| Opis budynku: | |
| Rok budowy: | 2018 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | nie |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | nie |
| Loggia: | nie |
| Ogródek: | nie |
| Schowek: | nie |
| Taras: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 34964553649 |
Pokaż więcejmniej