2 pokoje 54.45m²
Mazowieckie Warszawa Ochota Stara Ochota Spiska
999 000 PLN
999 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Ochota Stara Ochota Spiska MAPA
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.45 m2
Cena za m2
18 347 PLN
Piętro
4
Rok budowy
1938
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 999 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 2 |
| Powierzchnia: | 54.45 m² |
| Cena za m2: | 18 347 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 700 zł |
| Typ mieszkania: | Rozkładowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Kamienica |
| Rok budowy: | 1938 |
| Liczba pięter: | 4 |
| Piętro: | 4 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Piec gazowy |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | tak |
| Typ kuchni: | Oddzielna |
| Powierzchnia dodatkowa: | |
| Balkon: | tak |
| Komórka/Piwnica: | tak |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 38938/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej