pokoje 2222m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Boczańska
899 900 PLN
899 900 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Boczańska MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
2222 m2
Cena za m2
405 PLN
Piętro
0
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 899 900 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia działki: | 2222 |
| Cena za m2: | 405 PLN |
| Przeznaczenie działki: | Budowlana |
| Warunki zabudowy: | |
| Plan miejscowy: | tak |
| Warunki zabudowy: | nie |
| Wygląd i kształt gruntu: | |
| Kształt działki: | Rectangle |
| Ukształtowanie działki: | |
| Ogrodzenie: | Mixed |
| Media: | |
| Ujęcie wody: | Miejskie w drodze |
| Rodzaj kanalizacji: | Miejska w drodze |
| Prąd: | W drodze |
| Gaz: | W drodze |
| Otoczenie: | |
| Droga dojazdowa: | Hardened |
| Dostępne w okolicy: | ["TennisCourt","Bank","Fitness","ShoppingCenter","Restaurant","School","Kindergarten"] |
| Komunikacja: | ["Bus"] |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 5/2517/OGS |
Pokaż więcejmniej