pokoje 67m²
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Brzeska
4 620 PLN
4 620 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Praga-Północ Brzeska MAPA
Liczba pokoi
Powierzchnia
67 m2
Cena za m2
69 PLN
Piętro
0
Rok budowy
2021
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Rynek: | Wtórny |
| Cena: | 4 620 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Powierzchnia: | 67 m² |
| Cena za m2: | 69 PLN |
| Przeznaczanie: | |
| Stan nieruchomości: | |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | |
| Rok budowy: | 2021 |
| Stan budynku: | Do wykończenia |
| Liczba pięter: | 5 |
| Winda: | nie |
| Standard lokalu/powierzchni biurowej: | |
| Klimatyzacja: | tak |
| Recepcja: | nie |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Alarm: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 318/2517/OLW |
Pokaż więcejmniej