Lokal do wynajęcia: Warszawa
25 484 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
849.47 m2
Cena za m2
30 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Utrata ul. Łubinowa
7 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Ksawerów
7 860 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
131.70 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Miedziana
14 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
7 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
110 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zielna
7 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy Nowe Włochy
7 900 PLN
3 pokoje
| 84 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Mokotowska
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Polna
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Bracka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.97 m2
Cena za m2
96 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
507.50 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Franciszka Groëra
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Młodzieńcza
7 995 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
133 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
111 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Kępna
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
77.55 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Emila Zegadłowicza
25 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
473 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
230 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
203 m2
Cena za m2
64 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Nakielska
45 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
23
Powierzchnia
1238 m2
Cena za m2
36 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Nakielska
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka