3 pokoje 71.41m²
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Zygmunta Krasińskiego
867 000 PLN
867 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Żoliborz Zygmunta Krasińskiego MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71.41 m2
Cena za m2
12 141 PLN
Piętro
3
Rok budowy
1932
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 867 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 71.41 m² |
| Cena za m2: | 12 141 PLN |
| Typ mieszkania: | Jednopoziomowe |
| Rynek: | Wtórny |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Kamienica |
| Rok budowy: | 1932 |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 3 |
| Winda: | nie |
| Standard mieszkania: | |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 18,33+16,12+17,51 |
| Umeblowanie: | nie |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | nie |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 8722/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej