3 pokoje 74m²
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Książkowa
639 508 PLN
639 508 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Białołęka Tarchomin Książkowa MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
74 m2
Cena za m2
8 642 PLN
Piętro
6
Rok budowy
1999
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 639 508 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 74 m² |
| Cena za m2: | 8 642 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 450 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | Własność |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Apartamentowiec |
| Rok budowy: | 1999 |
| Liczba pięter: | 6 |
| Piętro: | 6 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Bardzo dobry |
| Ciepła woda: | Wodociąg miejski |
| Rodzaj ogrzewania: | CO miejskie |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | nie |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 11458/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej