3 pokoje 56.19m²
Mazowieckie Warszawa Ursynów Pála Telekiego
896 000 PLN
896 000 PLN Negocjuj cenę >
Mazowieckie Warszawa Ursynów Pála Telekiego MAPA
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.19 m2
Cena za m2
15 946 PLN
Piętro
2
Rok budowy
Pokaż więcejmniej
| Ogólne warunki: | |
| Cena: | 896 000 PLN |
| Waluta: | PLN |
| Liczba pokoi: | 3 |
| Powierzchnia: | 56.19 m² |
| Cena za m2: | 15 946 PLN |
| Czynsz administracyjny: | 950 zł |
| Rynek: | Wtórny |
| Stan prawny: | |
| Opis budynku: | |
| Rodzaj budynku: | Blok mieszkalny |
| Liczba pięter: | 3 |
| Piętro: | 2 |
| Winda: | tak |
| Standard mieszkania: | |
| Stan nieruchomości: | Idealny |
| Pomieszczenia i pokoje: | |
| Powierzchnie pokoi: | 21,29+13,2 |
| Umeblowanie: | nie |
| Typ kuchni: | Aneks |
| Liczba łazienek: | 1 |
| Bezpieczeństwo: | |
| Monitoring: | nie |
| Ochrona: | nie |
| Recepcja: | nie |
| Teren ogrodzony: | tak |
| Miejsce parkingowe: | |
| Garaż/miejsce parkingowe: | tak |
| Numer oferty: | |
| CRM: | 30418/2517/OMS |
Pokaż więcejmniej