Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 77.69 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.69 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
2 150 000 PLN
3 pokoje
| 115.26 m2
| 18 653 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
115.26 m2
Cena za m2
18 653 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.16 m2
Cena za m2
16 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
16 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Łucka
1 240 000 PLN
3 pokoje
| 71 m2
| 17 465 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Marii Rodziewiczówny
1 240 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
17 465 PLN
1 518 176 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 23 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
23 999 PLN
5 100 PLN
2 pokoje
| 60 m2
| 85 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Marymont-Potok ul. Gwiaździsta
5 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
85 PLN
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
1 339 000 PLN
2 pokoje
| 51.68 m2
| 25 909 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Dzielna
1 339 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.68 m2
Cena za m2
25 909 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Dzielna
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.75 m2
Cena za m2
20 904 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Fort Wola
5 900 PLN
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
128 m2
Cena za m2
46 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście Zygmunta Słomińskiego
2 350 000 PLN
4 pokoje
| 105.46 m2
| 22 283 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.46 m2
Cena za m2
22 283 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
492 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40.2 m2
Cena za m2
12 239 PLN
Mazowieckie Wołomiński Marki Kosynierów
1 675 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.40 m2
Cena za m2
16 199 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Opaczewska
1 199 000 PLN
4 pokoje
| 104 m2
| 11 529 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104 m2
Cena za m2
11 529 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota al. Aleje Jerozolimskie
2 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
119 m2
Cena za m2
25 202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Potoki
12 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
102.32 m2
Cena za m2
126 PLN
POMORSKIE Sopot Dolny ul. Stefana Okrzei
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
24 861 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
875 000 PLN
3 pokoje
| 58.04 m2
| 15 076 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Janusza Meissnera
875 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.04 m2
Cena za m2
15 076 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Janusza Meissnera
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.82 m2
Cena za m2
22 162 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Radziwie
1 550 000 PLN
3 pokoje
| 121.83 m2
| 12 723 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Grodzisk ul. Eskimoska
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.83 m2
Cena za m2
12 723 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Grodzisk ul. Eskimoska
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej