Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.50 m2
Cena za m2
19 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Gumińska
1 490 000 PLN
3 pokoje
| 69 m2
| 21 594 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Bobrowiecka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
21 594 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Bobrowiecka
656 750 PLN
1 pokoje
| 35.50 m2
| 18 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
656 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.50 m2
Cena za m2
18 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Batalionów Chłopskich
799 000 PLN
3 pokoje
| 56.53 m2
| 14 134 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56.53 m2
Cena za m2
14 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jeleniogórska
1 100 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.78 m2
Cena za m2
14 142 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Głębocka
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
61.43 m2
Cena za m2
16 262 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
1 098 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
8 927 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Zacisze
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
318 m2
Cena za m2
8 962 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer
719 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.90 m2
Cena za m2
8 888 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Teofilów ul. Aleksandrowska
864 000 PLN
3 pokoje
| 63.66 m2
| 13 572 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
864 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.66 m2
Cena za m2
13 572 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Kamiennogórska
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.40 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
1 200 000 PLN
2 pokoje
| 44.50 m2
| 26 966 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.50 m2
Cena za m2
26 966 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Jerzego Holzera
3 500 PLN
2 pokoje
| 39.98 m2
| 88 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Odolany ul. Jana Kazimierza
1 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
183.15 m2
Cena za m2
9 823 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Szpitalna
1 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.78 m2
Cena za m2
20 596 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Wólczyńska
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
17 939 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Drwęcka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
60 PLN
POMORSKIE Gdańsk Orunia Południe ul. Hokejowa
6 900 PLN
3 pokoje
| 92 m2
| 75 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
75 PLN
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska
1 550 000 PLN
2 pokoje
| 57.39 m2
| 27 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
1 550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.39 m2
Cena za m2
27 008 PLN
950 000 PLN
2 pokoje
| 49 m2
| 19 388 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
19 388 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 49.84 m2
| 21 870 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.84 m2
Cena za m2
21 870 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego
1 390 000 PLN
3 pokoje
| 77.69 m2
| 17 892 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.69 m2
Cena za m2
17 892 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer Falenica ul. Poematu
2 150 000 PLN
3 pokoje
| 115.26 m2
| 18 653 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Kazimierza Wielkiego
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej