Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 299 000 PLN
2 pokoje
| 60.96 m2
| 21 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe Saska Kępa ul. Argentyńska
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
60.96 m2
Cena za m2
21 309 PLN
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.63 m2
Cena za m2
98 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Bogucice ul. Olimpijska
4 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
72 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
5 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
89 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Kaliny Jędrusik
1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
145 m2
Cena za m2
11 724 PLN
MAZOWIECKIE pruszkowski ul. Pruszkowska
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.70 m2
Cena za m2
12 759 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 54.72 m2
| 19 920 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.72 m2
Cena za m2
19 920 PLN
18 000 PLN
1 pokoje
| 144.18 m2
| 125 PLN/m2
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
18 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
144.18 m2
Cena za m2
125 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. Arkadiusza Rybickiego
1 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.42 m2
Cena za m2
23 402 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wronia
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.30 m2
Cena za m2
18 337 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum ul. Towarowa
1 352 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
11 556 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
3 300 PLN
3 pokoje
| 64.70 m2
| 51 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek Bródno ul. Rembielińska
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.16 m2
Cena za m2
20 310 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Włochy ul. Instalatorów
1 095 000 PLN
2 pokoje
| 66 m2
| 16 591 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
1 095 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
66 m2
Cena za m2
16 591 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
829 000 PLN
3 pokoje
| 84.70 m2
| 9 787 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Drohobycka
829 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84.70 m2
Cena za m2
9 787 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Muchobór Wielki ul. Drohobycka
820 000 PLN
1 pokoje
| 38.77 m2
| 21 150 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
820 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38.77 m2
Cena za m2
21 150 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz Sady Żoliborskie ul. Sybilli
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
127 m2
Cena za m2
94 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Lutniowa
2 398 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 19 707 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
19 707 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
1 700 PLN
2 pokoje
| 53.24 m2
| 32 PLN/m2
ŁÓDZKIE Łódź Śródmieście ul. ks. bp. Wincentego Tymienieckiego
1 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.24 m2
Cena za m2
32 PLN
14 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
186 m2
Cena za m2
79 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe
1 760 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
25 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
1 949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
22 663 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Nowowiejska
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej