Oferty nieruchomości z tagiem osiedle strzeżone/ochrona
1 260 000 PLN
4 pokoje
| 95 m2
| 13 263 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
1 260 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
13 263 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Ludwika Kondratowicza
3 220 000 PLN
5 pokoje
| 135.61 m2
| 23 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
3 220 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
135.61 m2
Cena za m2
23 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Jerzego Waldorffa
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
1 920 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.20 m2
Cena za m2
29 448 PLN
POMORSKIE pucki ul. Wojska Polskiego
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
183.72 m2
Cena za m2
49 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Oliwska
3 161 600 PLN
4 pokoje
| 166.40 m2
| 19 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
3 161 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
166.40 m2
Cena za m2
19 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana III Sobieskiego
5 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Aleja Obrońców Grodna
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
5 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44 m2
Cena za m2
114 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Mangalia
1 180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.30 m2
Cena za m2
25 486 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
86.22 m2
Cena za m2
13 918 PLN
MAZOWIECKIE kozienicki Leśniczówka Nowa Wola
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
86.22 m2
Cena za m2
75 PLN
MAZOWIECKIE kozienicki Leśniczówka Nowa Wola
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
21 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Krzyżówki
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.74 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kłobucka
1 170 000 PLN
2 pokoje
| 51 m2
| 22 941 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
1 170 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
22 941 PLN
Mazowieckie Warszawa Praga-Południe Saska Kępa Zwycięzców
2 653 000 PLN
5 pokoje
| 108.30 m2
| 24 497 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Przejazd
2 653 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
108.30 m2
Cena za m2
24 497 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Przejazd
4 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
86 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Nowoursynowska
1 190 000 PLN
3 pokoje
| 78.80 m2
| 15 102 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78.80 m2
Cena za m2
15 102 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota Szczęśliwice ul. Włodarzewska
1 474 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.65 m2
Cena za m2
28 000 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki ul. Moniuszki
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.30 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE grodziski ul. Warszawska
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
127.76 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ochota ul. Włodarzewska
680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.67 m2
Cena za m2
20 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Domaniewska
2 500 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Żeglugi Wiślanej
osiedle strzeżone/ochrona
osiedle strzeżone/ochrona
Pokaż więcejmniej