7 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Ekologiczna
2 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98.82 m2
Cena za m2
22 162 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
554 000 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 11 787 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Ludwika Narbutta
554 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
11 787 PLN
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
187.31 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
635 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.20 m2
Cena za m2
11 716 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Kajakowa
1 890 000 PLN
5 pokoje
| 96.70 m2
| 19 545 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. św. Bonifacego
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
96.70 m2
Cena za m2
19 545 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. św. Bonifacego
29 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
290 m2
Cena za m2
103 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Komfortowa
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
20 851 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Taśmowa
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
13227 m2
Cena za m2
295 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Trombity
2 290 000 PLN
4 pokoje
| 93.14 m2
| 24 587 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
2 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
93.14 m2
Cena za m2
24 587 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Wyścigowa
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
64 m2
Cena za m2
14 844 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Koński Jar
1 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
905 m2
Cena za m2
1 768 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Ludwinowska
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
19 028 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bachmacka
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
14 884 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Hawajska
1 270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
106.50 m2
Cena za m2
11 925 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Syta
9 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
260 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Zimorodka
2 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jarosława Dąbrowskiego
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
116.42 m2
Cena za m2
20 186 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wilczy Dół
5 500 PLN
4 pokoje
| 96 m2
| 57 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Kazimierza Jeżewskiego
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96 m2
Cena za m2
57 PLN
1 390 000 PLN
4 pokoje
| 76.48 m2
| 18 175 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 390 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
76.48 m2
Cena za m2
18 175 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Wyczółki ul. Kłobucka
1 019 000 PLN
2 pokoje
| 54.90 m2
| 18 561 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska
1 019 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.90 m2
Cena za m2
18 561 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska
16 900 000 PLN
pokoje
| 901 m2
| 18 757 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Adama Naruszewicza
16 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
901 m2
Cena za m2
18 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Adama Naruszewicza
2 180 000 PLN
6 pokoje
| 190 m2
| 11 474 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Rotmistrzowska