2 475 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4963 m2
Cena za m2
499 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Jeziorki Południowe
950 000 PLN
2 pokoje
| 49 m2
| 19 388 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
19 388 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.90 m2
Cena za m2
14 538 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wałbrzyska
1 299 999 PLN
4 pokoje
| 83.10 m2
| 15 644 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki ul. Bartycka
1 299 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
83.10 m2
Cena za m2
15 644 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Siekierki ul. Bartycka
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
82.16 m2
Cena za m2
16 796 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bokserska
5 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
413 m2
Cena za m2
13 075 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Ruczaj
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
82 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Franciszka Klimczaka
3 950 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77 m2
Cena za m2
51 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Pachnąca
870 000 PLN
3 pokoje
| 68.20 m2
| 12 757 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.20 m2
Cena za m2
12 757 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zygmunta Modzelewskiego
710 000 PLN
2 pokoje
| 42.40 m2
| 16 745 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Bokserska
710 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.40 m2
Cena za m2
16 745 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew ul. Bokserska
1 518 176 PLN
4 pokoje
| 63.26 m2
| 23 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 518 176 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63.26 m2
Cena za m2
23 999 PLN
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Tyniecka
1 190 000 PLN
2 pokoje
| 64.37 m2
| 18 487 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
1 190 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.37 m2
Cena za m2
18 487 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Herbu Janina
2 350 000 PLN
4 pokoje
| 105.46 m2
| 22 283 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
105.46 m2
Cena za m2
22 283 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bolesława Limanowskiego
5 200 000 PLN
4 pokoje
| 255 m2
| 20 392 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Wiechy
5 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
255 m2
Cena za m2
20 392 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsinek ul. Wiechy
10 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
78.93 m2
Cena za m2
127 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów
2 999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
119 m2
Cena za m2
25 202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Potoki
19 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
246.47 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
860 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.80 m2
Cena za m2
19 635 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Domaniewska
800 000 PLN
3 pokoje
| 63 m2
| 12 698 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
12 698 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stanisława Kazury
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.60 m2
Cena za m2
17 146 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Śniardwy
730 000 PLN
2 pokoje
| 37.10 m2
| 19 677 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
730 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.10 m2
Cena za m2
19 677 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stary Mokotów ul. Belwederska
630 000 PLN
2 pokoje
| 39.40 m2
| 15 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Maklakiewicza
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.40 m2
Cena za m2
15 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Maklakiewicza