3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Braci Wagów
759 000 PLN
2 pokoje
| 43.50 m2
| 17 448 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
759 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.50 m2
Cena za m2
17 448 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Sielecka
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
52.68 m2
Cena za m2
66 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Stefana Bryły
12 000 PLN
pokoje
| 133.58 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
133.58 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja Polski Walczącej
944 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
57.20 m2
Cena za m2
16 504 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Czerniakowska
3 299 000 PLN
6 pokoje
| 270 m2
| 12 219 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska ul. Kwarty
3 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
12 219 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Kępa Zawadowska ul. Kwarty
2 500 PLN
1 pokoje
| 27.50 m2
| 91 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wyględów ul. Artura Malawskiego
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27.50 m2
Cena za m2
91 PLN
3 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
189.20 m2
Cena za m2
16 913 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Radosna
950 000 PLN
2 pokoje
| 49.20 m2
| 19 309 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49.20 m2
Cena za m2
19 309 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
54.10 m2
Cena za m2
70 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bobrowiecka
910 000 PLN
3 pokoje
| 58.50 m2
| 15 556 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Niepodległości
910 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58.50 m2
Cena za m2
15 556 PLN
2 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
23 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów
13 680 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
16
Powierzchnia
360 m2
Cena za m2
38 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Pyry ul. Puławska
2 399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
100 m2
Cena za m2
23 990 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady
3 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
15 833 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Sułkowicka
724 000 PLN
2 pokoje
| 29.50 m2
| 24 542 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
724 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
24 542 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Giordana Bruna
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba
1 299 000 PLN
3 pokoje
| 72.73 m2
| 17 861 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów al. Aleja gen. Władysława Sikorskiego
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72.73 m2
Cena za m2
17 861 PLN
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
5 pokoje
| 200 m2
| 8 950 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
8 950 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Iwonicka
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.40 m2
Cena za m2
17 350 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Bruzdowa
880 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.66 m2
Cena za m2
22 763 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Sarmacka
980 000 PLN
2 pokoje
| 56.50 m2
| 17 345 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.50 m2
Cena za m2
17 345 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
3 980 PLN
2 pokoje
| 44 m2
| 90 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Górny ul. Karola Chodkiewicza