1 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
95 m2
Cena za m2
17 895 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Chełmska
790 600 PLN
3 pokoje
| 47 m2
| 16 821 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Jana Pawła Woronicza
790 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
16 821 PLN
2 720 000 PLN
pokoje
| 2365 m2
| 1 150 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Dobrodzieja
2 720 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2365 m2
Cena za m2
1 150 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Powsin ul. Dobrodzieja
3 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
30 952 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Piaseczyńska
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.74 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Wąwozowa
1 470 000 PLN
4 pokoje
| 106.02 m2
| 13 865 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
1 470 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
106.02 m2
Cena za m2
13 865 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Bernardyńska
1 439 280 PLN
3 pokoje
| 72 m2
| 19 990 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Natolin al. Aleja Komisji Edukacji Narodowej
1 439 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
72 m2
Cena za m2
19 990 PLN
1 424 925 PLN
3 pokoje
| 75 m2
| 18 999 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
1 424 925 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
18 999 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Służew al. Aleja Wyścigowa
2 170 000 PLN
3 pokoje
| 105.82 m2
| 20 507 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
2 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
105.82 m2
Cena za m2
20 507 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Zawady ul. Bruzdowa
929 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.70 m2
Cena za m2
16 400 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Kazachska
790 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
16 809 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Kłobucka
2 729 808 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
113.60 m2
Cena za m2
24 718 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Zdrowa
777 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51.80 m2
Cena za m2
15 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Urle
799 000 PLN
3 pokoje
| 60.40 m2
| 13 228 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.40 m2
Cena za m2
13 228 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Benedykta Dybowskiego
4 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
147.20 m2
Cena za m2
27 853 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Żaglowa
3 500 000 PLN
7 pokoje
| 270 m2
| 12 963 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
270 m2
Cena za m2
12 963 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Królewicza Jakuba
1 757 250 PLN
3 pokoje
| 68.99 m2
| 25 471 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 757 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.99 m2
Cena za m2
25 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
3 pokoje
| 68.67 m2
| 24 341 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 671 525 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68.67 m2
Cena za m2
24 341 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
2 pokoje
| 46.99 m2
| 22 408 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 052 952 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.99 m2
Cena za m2
22 408 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Zdrowa
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
136.80 m2
Cena za m2
13 889 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów
4 100 PLN
2 pokoje
| 39.30 m2
| 104 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Białej Koniczyny
4 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.30 m2
Cena za m2
104 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Białej Koniczyny
6 900 PLN
3 pokoje
| 73.16 m2
| 94 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów Kabaty ul. Jerzego Iwanowa-Szajnowicza
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.16 m2
Cena za m2
94 PLN
2 199 000 PLN
4 pokoje
| 124.62 m2
| 17 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Magazynowa
2 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
124.62 m2
Cena za m2
17 646 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Wierzbno ul. Magazynowa
7 000 PLN
3 pokoje
| 70.32 m2
| 100 PLN/m2