Oferty:
1 249 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
18 368 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków ul. Felicjanek
255 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52.83 m2
Cena za m2
4 827 PLN
WIELKOPOLSKIE pilski ul. Staromiejska
195 360 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.79 m2
Cena za m2
3 015 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski ul. Jana Kilińskiego
3 194 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
241.99 m2
Cena za m2
13 199 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.44 m2
Cena za m2
30 187 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Krochmalna
749 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
72.19 m2
Cena za m2
10 375 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Pienista
239 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.56 m2
Cena za m2
5 025 PLN
ŁÓDZKIE bełchatowski os. Dolnośląskie
459 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60.12 m2
Cena za m2
7 635 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Widzew ul. Ziemowita
630 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69.80 m2
Cena za m2
9 026 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Osiedle Przylesie
1 299 000 PLN
4 pokoje
| 73.90 m2
| 17 578 PLN/m2
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
1 299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
73.90 m2
Cena za m2
17 578 PLN
POMORSKIE Gdańsk Zaspa al. Aleja Jana Pawła II
299 000 PLN
1 pokoje
| 17.28 m2
| 17 303 PLN/m2
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
299 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
17.28 m2
Cena za m2
17 303 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Dyrekcyjna
879 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
44.12 m2
Cena za m2
19 923 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście
697 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 808 PLN
LUBELSKIE łukowski ul. Strażacka
1 300 000 PLN
4 pokoje
| 101 m2
| 12 871 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
101 m2
Cena za m2
12 871 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Jana Kochanowskiego
989 000 PLN
3 pokoje
| 59 m2
| 16 763 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
989 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
16 763 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
329 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.65 m2
Cena za m2
8 977 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Górna ul. Lubelska
2 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4951 m2
Cena za m2
495 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Łąkowa
1 595 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
149.67 m2
Cena za m2
10 657 PLN
MAZOWIECKIE wołomiński ul. Bociania
685 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
63.50 m2
Cena za m2
10 787 PLN
PODKARPACKIE rzeszowski ul. Wincentego Witosa
1 430 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.43 m2
Cena za m2
9 634 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wawer ul. Lebiodowa
1 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
295 m2
Cena za m2
6 746 PLN
MAZOWIECKIE otwocki Świder ul. Lisia
6 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
685 m2
Cena za m2
8 759 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Daktylowa