Dom na sprzedaż: Dąbrowa Górnicza
1 290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
215 m2
Cena za m2
6 000 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
6 900 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Stawowa
649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
3 818 PLN
ŚLĄSKIE Dąbrowa Górnicza ul. Stanisława Krzynówki