Dom na sprzedaż: Poznań
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
180 m2
Cena za m2
15 550 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Bułgarska
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
346.41 m2
Cena za m2
10 104 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Za Cytadelą
1 650 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
189.62 m2
Cena za m2
8 702 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. św. Trójcy
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
503 m2
Cena za m2
5 149 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Jesienna
1 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
254 m2
Cena za m2
6 295 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Radyńska
1 099 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
246 m2
Cena za m2
4 467 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Górczyn ul. Śmigielska
1 090 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
161 m2
Cena za m2
6 770 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Jeżyce ul. Miła
1 960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
220 m2
Cena za m2
8 909 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Głuszyna ul. Ożarowska
2 350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
15 667 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Winogrady ul. Winogrady
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
224 m2
Cena za m2
5 134 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Umultowo ul. Kryształowa
3 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
580 m2
Cena za m2
6 034 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Suchy Las ul. Brzozowa
929 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
129.74 m2
Cena za m2
7 160 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Starołęka
2 499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
250 m2
Cena za m2
11 359 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ogrody ul. Radosna
849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
101.86 m2
Cena za m2
8 335 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
735 m2
Cena za m2
4 748 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec ul. Opolska
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
115 m2
Cena za m2
10 435 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań ul. Przeskok
3 990 000 PLN
6 pokoje
| 300 m2
| 13 300 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Strzeszyn ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego
3 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
13 300 PLN
2 990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
227.20 m2
Cena za m2
13 160 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Kobyle Pole
2 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
340 m2
Cena za m2
7 000 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Nowe Miasto ul. Roślinna
1 170 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
7 800 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radowita
899 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
11 238 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Junikowo ul. Sobotecka
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
257 m2
Cena za m2
5 837 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Antoninek ul. Radziwoja
2 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
364 m2
Cena za m2
5 907 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Dębiec