Dom na sprzedaż: Zachodniopomorskie
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
119 m2
Cena za m2
6 714 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
399 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
35 m2
Cena za m2
11 400 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
1 849 000 PLN
5 pokoje
| 236.80 m2
| 7 808 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Nowa Kobylanka ul. Podleśna
1 849 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
236.80 m2
Cena za m2
7 808 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki Nowa Kobylanka ul. Podleśna
3 490 000 PLN
7 pokoje
| 334.89 m2
| 10 421 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
3 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
334.89 m2
Cena za m2
10 421 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki ul. Myśliwska
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
13 400 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Daglezji
1 098 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
123 m2
Cena za m2
8 927 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kołobrzeski ul. Zacisze
799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
130 m2
Cena za m2
6 146 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE stargardzki
949 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
148.24 m2
Cena za m2
6 402 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE myśliborski
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
560 m2
Cena za m2
2 054 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński
1 499 991 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
209.50 m2
Cena za m2
7 160 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Leśna
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
11 129 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryficki
1 890 000 PLN
10 pokoje
| 315 m2
| 6 000 PLN/m2
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Stanisława Moniuszki
1 890 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
315 m2
Cena za m2
6 000 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE kamieński ul. Stanisława Moniuszki
2 649 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
32
Powierzchnia
512 m2
Cena za m2
5 174 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE koszaliński Unieście
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
121.44 m2
Cena za m2
6 999 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE policki ul. Zielona
2 800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
238.40 m2
Cena za m2
11 745 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE drawski
660 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
5 500 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE gryfiński
320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
152.16 m2
Cena za m2
2 103 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
9 829 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki ul. Morzyce
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
10
Powierzchnia
309 m2
Cena za m2
4 822 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
725 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
3 625 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE pyrzycki
1 300 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
144 m2
Cena za m2
9 028 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki
2 799 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
188 m2
Cena za m2
14 888 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE Koszalin
1 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
160 m2
Cena za m2
9 375 PLN
ZACHODNIOPOMORSKIE wałecki