Działka na sprzedaż: Małopolskie
316 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1266 m2
Cena za m2
250 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Groble
88 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1800 m2
Cena za m2
49 PLN
MAŁOPOLSKIE tarnowski ul. Daleka
850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5612 m2
Cena za m2
151 PLN
MAŁOPOLSKIE myślenicki
1 275 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5200 m2
Cena za m2
245 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Świętego Floriana
1 645 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
12187 m2
Cena za m2
135 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
2 450 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4951 m2
Cena za m2
495 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Łąkowa
2 050 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4156 m2
Cena za m2
493 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Kostrze ul. Jerzego Fedkowicza
495 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2029 m2
Cena za m2
244 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Igołomska
270 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
8.51 m2
Cena za m2
31 727 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1410 m2
Cena za m2
426 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta
290 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
4200 m2
Cena za m2
69 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Parkowa
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3300 m2
Cena za m2
182 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Lipowa
580 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1500 m2
Cena za m2
387 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski