Działka na sprzedaż: Warmińsko-Mazurskie
129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1529 m2
Cena za m2
84 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski
238 196 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
658 m2
Cena za m2
362 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
2 461 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
5470 m2
Cena za m2
450 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
7760 m2
Cena za m2
13 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
121 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1219 m2
Cena za m2
99 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
180 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1135 m2
Cena za m2
159 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE olsztyński
324 750 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1299 m2
Cena za m2
250 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki
177 414 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
36207 m2
Cena za m2
5 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki
84 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1300 m2
Cena za m2
65 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
84 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1200 m2
Cena za m2
70 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE piski
1 200 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
88000 m2
Cena za m2
14 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski
195 104 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
37520 m2
Cena za m2
5 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE braniewski
129 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3702 m2
Cena za m2
35 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
499 971 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
11544 m2
Cena za m2
43 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
2982 m2
Cena za m2
335 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE giżycki
298 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3979 m2
Cena za m2
75 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
349 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
8200 m2
Cena za m2
43 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE mrągowski
89 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1996 m2
Cena za m2
45 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
8 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
71248 m2
Cena za m2
112 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE szczycieński
699 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
3637 m2
Cena za m2
192 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE węgorzewski
599 000 PLN
pokoje
| 10502 m2
| 57 PLN/m2
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Jarosława Dąbrowskiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
10502 m2
Cena za m2
57 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE lidzbarski ul. Jarosława Dąbrowskiego
138 150 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1535 m2
Cena za m2
90 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ostródzki
177 414 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
36207 m2
Cena za m2
5 PLN
WARMIŃSKO-MAZURSKIE ełcki