Warszawa
1 280 000 PLN
4 pokoje
| 103.65 m2
| 12 349 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
1 280 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
103.65 m2
Cena za m2
12 349 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Mochtyńska
995 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
85.29 m2
Cena za m2
11 666 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Piknikowa
732 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43.07 m2
Cena za m2
16 996 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Starowiślna
990 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1128 m2
Cena za m2
878 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Sielska
1 680 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1405 m2
Cena za m2
1 196 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Ostródzka
1 380 000 PLN
5 pokoje
| 85.19 m2
| 16 199 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kępa Tarchomińska ul. Sprawna
1 380 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
85.19 m2
Cena za m2
16 199 PLN
800 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.70 m2
Cena za m2
12 759 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 100 000 PLN
4 pokoje
| 170 m2
| 6 471 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Kobiałka
1 100 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
170 m2
Cena za m2
6 471 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Kobiałka ul. Kobiałka
1 352 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
117 m2
Cena za m2
11 556 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Odkryta
1 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
132.90 m2
Cena za m2
11 964 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Twórcza
1 049 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
122.50 m2
Cena za m2
8 563 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Pasłęcka
980 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
14 412 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Nowodworska
1 847 777 PLN
5 pokoje
| 146.12 m2
| 12 646 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Dąbrówka Szlachecka ul. Rustykalna
1 847 777 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
146.12 m2
Cena za m2
12 646 PLN
960 000 PLN
3 pokoje
| 65 m2
| 14 769 PLN/m2
960 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65 m2
Cena za m2
14 769 PLN
2 850 000 PLN
5 pokoje
| 193.75 m2
| 14 710 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Danusi
2 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
193.75 m2
Cena za m2
14 710 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Danusi
999 000 PLN
3 pokoje
| 64.67 m2
| 15 448 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Modlińska
999 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.67 m2
Cena za m2
15 448 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Modlińska
2 590 000 PLN
5 pokoje
| 242 m2
| 10 702 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Białołęka Dworska ul. Małego Rycerza
2 590 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
242 m2
Cena za m2
10 702 PLN
1 490 000 PLN
4 pokoje
| 126.10 m2
| 11 816 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Białołęcka
1 490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
126.10 m2
Cena za m2
11 816 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Brzeziny ul. Białołęcka
844 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.31 m2
Cena za m2
13 766 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marywilska
789 000 PLN
3 pokoje
| 79 m2
| 9 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
789 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
79 m2
Cena za m2
9 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Pasłęcka
1 900 000 PLN
4 pokoje
| 150 m2
| 12 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Kasztanowa
1 900 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
150 m2
Cena za m2
12 667 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Żerań ul. Kasztanowa
1 171 000 PLN
5 pokoje
| 117.34 m2
| 9 980 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
1 171 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
117.34 m2
Cena za m2
9 980 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Nowodwory ul. Strumykowa
845 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
53.15 m2
Cena za m2
15 898 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Warzelnicza
999 000 PLN
4 pokoje
| 67.20 m2
| 14 866 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Marii Callas