Lokal na sprzedaż: Warszawa
2 500 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
98 m2
Cena za m2
25 510 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Poznańska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
32 051 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Boczna
1 199 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46.24 m2
Cena za m2
25 930 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
1 928 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
71.70 m2
Cena za m2
26 890 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Bagno
8 400 000 PLN
11 pokoje
| 248.35 m2
| 33 823 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
8 400 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
11
Powierzchnia
248.35 m2
Cena za m2
33 823 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Wiejska
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Smolna
6 150 000 PLN
pokoje
| 182.17 m2
| 33 760 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
6 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
182.17 m2
Cena za m2
33 760 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Zygmunta Słomińskiego
1 740 000 PLN
7 pokoje
| 110.30 m2
| 15 775 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
1 740 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
110.30 m2
Cena za m2
15 775 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście al. Aleja Jana Pawła II
3 550 000 PLN
5 pokoje
| 150 m2
| 23 667 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Hoża