Lokal na sprzedaż: Warszawa
2 599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
179.70 m2
Cena za m2
14 463 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żelazna
2 600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
201 m2
Cena za m2
12 935 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Waliców
4 000 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
233.63 m2
Cena za m2
17 121 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Wolska
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
57.50 m2
Cena za m2
21 739 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Szarych Szeregów
2 320 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
96.48 m2
Cena za m2
24 046 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Mirów ul. Pańska