Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Czerwieńsk
365 000 PLN 2 pokoje | 67.50 m2 | 5 407 PLN/m2 LUBUSKIE zielonogórski ul. Składowa
365 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia67.50 m2 Cena za m25 407 PLN
LUBUSKIE zielonogórski ul. Składowa
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia67.50 m2 Cena za m25 407 PLN Piętro2 Rok budowy1975
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.