Mieszkanie na sprzedaż: Gliwice
539 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
65.57 m2
Cena za m2
8 220 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice Trynek ul. Gwarków
490 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92.44 m2
Cena za m2
5 301 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Zwycięstwa
359 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
11 581 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Ignacego Daszyńskiego
629 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
74.16 m2
Cena za m2
8 482 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Żwirki i Wigury
499 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
66.44 m2
Cena za m2
7 511 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Młodzieżowa