Mieszkanie na sprzedaż: Poznań
1 085 000 PLN
4 pokoje
| 80.50 m2
| 13 478 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
1 085 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.50 m2
Cena za m2
13 478 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
989 000 PLN
3 pokoje
| 59 m2
| 16 763 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
989 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59 m2
Cena za m2
16 763 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Zygmunta Wojciechowskiego
599 000 PLN
2 pokoje
| 52 m2
| 11 519 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
599 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
11 519 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
599 900 PLN
3 pokoje
| 64.90 m2
| 9 243 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Wichrowe Wzgórze
599 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
64.90 m2
Cena za m2
9 243 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Wichrowe Wzgórze
599 400 PLN
3 pokoje
| 59.90 m2
| 10 007 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
599 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.90 m2
Cena za m2
10 007 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego
550 000 PLN
2 pokoje
| 48.39 m2
| 11 366 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.39 m2
Cena za m2
11 366 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Franciszka Stróżyńskiego
469 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
30.87 m2
Cena za m2
15 193 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Lechicka
779 000 PLN
3 pokoje
| 78 m2
| 9 987 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
779 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
78 m2
Cena za m2
9 987 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo ul. Floriana Znanieckiego
955 000 PLN
4 pokoje
| 95.10 m2
| 10 042 PLN/m2
WIELKOPOLSKIE Poznań Piątkowo os. Stefana Batorego