Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
1 250 000 PLN
2 pokoje
| 48.60 m2
| 25 720 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
1 250 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.60 m2
Cena za m2
25 720 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Kościelna
3 700 000 PLN
3 pokoje
| 126 m2
| 29 365 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
3 700 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
126 m2
Cena za m2
29 365 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Pokorna
1 150 000 PLN
2 pokoje
| 46 m2
| 25 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 150 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
25 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Smolna
1 870 000 PLN
3 pokoje
| 114 m2
| 16 404 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne al. Aleja Jana Pawła II
1 870 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
114 m2
Cena za m2
16 404 PLN
2 480 000 PLN
6 pokoje
| 118.05 m2
| 21 008 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Nowy Świat
2 480 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
118.05 m2
Cena za m2
21 008 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Nowy Świat
2 623 500 PLN
2 pokoje
| 53.24 m2
| 49 277 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Twarda
2 623 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.24 m2
Cena za m2
49 277 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Twarda
1 090 000 PLN
2 pokoje
| 47.44 m2
| 22 976 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Ordynacka