Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
950 000 PLN
1 pokoje
| 34.94 m2
| 27 189 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sielce ul. Stanisława Kierbedzia
950 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.94 m2
Cena za m2
27 189 PLN
847 000 PLN
1 pokoje
| 34.02 m2
| 24 897 PLN/m2
847 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
34.02 m2
Cena za m2
24 897 PLN
928 500 PLN
1 pokoje
| 37.29 m2
| 24 899 PLN/m2
928 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
37.29 m2
Cena za m2
24 899 PLN
841 000 PLN
2 pokoje
| 33.80 m2
| 24 882 PLN/m2
841 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.80 m2
Cena za m2
24 882 PLN
926 000 PLN
2 pokoje
| 37.21 m2
| 24 886 PLN/m2