Mieszkanie na sprzedaż: Warszawa
649 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
46.96 m2
Cena za m2
13 839 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Wiosny Ludów
1 850 000 PLN
4 pokoje
| 124.88 m2
| 14 814 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana
1 850 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
124.88 m2
Cena za m2
14 814 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Władysława Hermana
938 000 PLN
3 pokoje
| 55.22 m2
| 16 987 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Szamoty ul. Edwarda Habicha
938 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55.22 m2
Cena za m2
16 987 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Szamoty ul. Edwarda Habicha
959 000 PLN
3 pokoje
| 60 m2
| 15 983 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
959 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
15 983 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Tomcia Palucha
1 398 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
9 986 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Poczty Gdańskiej
655 000 PLN
1 pokoje
| 35.70 m2
| 18 347 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Warszawska
655 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
35.70 m2
Cena za m2
18 347 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Gołąbki ul. Warszawska
600 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
37.30 m2
Cena za m2
16 086 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Tomcia Palucha
710 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
58 m2
Cena za m2
12 241 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Orląt Lwowskich
1 044 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
80.36 m2
Cena za m2
12 992 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Skoroszewska
497 000 PLN
1 pokoje
| 33.18 m2
| 14 979 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
497 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.18 m2
Cena za m2
14 979 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kazimierza Pużaka
1 059 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
73.60 m2
Cena za m2
14 389 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kolorowa
350 000 PLN
1 pokoje
| 20 m2
| 17 500 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Wojciechowskiego
350 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
20 m2
Cena za m2
17 500 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Stanisława Wojciechowskiego
755 000 PLN
3 pokoje
| 48.73 m2
| 15 494 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Starodęby
755 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
48.73 m2
Cena za m2
15 494 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus Skorosze ul. Starodęby
550 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
46 m2
Cena za m2
11 957 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
670 000 PLN
2 pokoje
| 51.54 m2
| 13 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Henryka I Brodatego
670 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
51.54 m2
Cena za m2
13 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Henryka I Brodatego
1 109 640 PLN
2 pokoje
| 79.26 m2
| 14 000 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
1 109 640 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
79.26 m2
Cena za m2
14 000 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Dzieci Warszawy
560 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26 m2
Cena za m2
21 538 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Posag 7 Panien
549 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36.29 m2
Cena za m2
15 128 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursus ul. Kolorowa