Zgłoś $ Wyceń
0
Mieszkanie na sprzedaż: Wrocław
420 000 PLN 2 pokoje | 42.53 m2 | 9 875 PLN/m2 DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Stacha Świstackiego
420 000 PLN
wyłączność
Liczba pokoi2 Powierzchnia42.53 m2 Cena za m29 875 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Przedmieście Oławskie ul. Stacha Świstackiego
Mieszkanie na sprzedaż wideo spacer 360°
Dodaj do ulubionych
WYŁĄCZNOŚĆ
Liczba pokoi2 Powierzchnia42.53 m2 Cena za m29 875 PLN Piętro1 Rok budowy1910
Zaktualizowaliśmy naszą Politykę Prywatności.Nowe zapisy w Polityce Prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które jest stosowane od 25 maja 2018 r.