Oferty:
1 730 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
33.16 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Północna
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
57.80 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Okopowa
2 250 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
46 PLN
MAZOWIECKIE żyrardowski ul. Północna
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47.68 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Marcina Kasprzaka
8 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
69 m2
Cena za m2
125 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
6 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
85 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Niecała
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
131 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Polna
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
61 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Krzywe Koło
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
80 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Dobra
6 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
63 m2
Cena za m2
110 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Północne ul. Bracka
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.10 m2
Cena za m2
55 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Gwiaździsta
5 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
65 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Grodzieńska
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
25.97 m2
Cena za m2
96 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Łochowska
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
507.50 m2
Cena za m2
45 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Franciszka Groëra
3 700 PLN
2 pokoje
| 34.93 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
3 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.93 m2
Cena za m2
106 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka Tarchomin ul. Talarowa
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
104.60 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Białołęka ul. Głębocka
3 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Młodzieńcza
7 995 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
133 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów ul. Adama Branickiego
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56 m2
Cena za m2
68 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Zwierzyniecka
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
440 m2
Cena za m2
52 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukszpanowa
40 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Sadyba ul. Goplańska
4 290 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
75 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Górczewska
4 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
61.16 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich
3 100 PLN
2 pokoje
| 35.50 m2
| 87 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo Chrzanów ul. Batalionów Chłopskich