Oferty:
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45 m2
Cena za m2
73 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Gajdy
3 000 PLN
2 pokoje
| 47 m2
| 64 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Stefana Szolc-Rogozińskiego
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
64 PLN
2 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42.30 m2
Cena za m2
61 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta os. Osiedle Centrum C
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
68 m2
Cena za m2
44 PLN
MAŁOPOLSKIE wielicki ul. Czarnochowice
5 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
70 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Kolejowa
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
185 m2
Cena za m2
24 PLN
MAŁOPOLSKIE Tarnów ul. Klikowska
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50.16 m2
Cena za m2
46 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Jachtowa
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
38.35 m2
Cena za m2
74 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Wiktorska
2 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62 m2
Cena za m2
39 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Wrzosowa
4 136 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
51.70 m2
Cena za m2
80 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Wojskowa
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
32.3 m2
Cena za m2
68 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Nowodworska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
34.12 m2
Cena za m2
59 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Krowodrza ul. Emilii Plater
2 850 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
31 m2
Cena za m2
92 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stare Miasto ul. Kozia
13 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
140 m2
Cena za m2
93 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów ul. Relaksowa
20 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
380 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kościelna
7 000 PLN
3 pokoje
| 121.68 m2
| 58 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
7 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
121.68 m2
Cena za m2
58 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Ksawerów al. Aleja Wilanowska
11 900 PLN
6 pokoje
| 240 m2
| 50 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
11 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
240 m2
Cena za m2
50 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Południe ul. Mariana Pisarka
3 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.45 m2
Cena za m2
60 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Żytnia
2 770 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54 m2
Cena za m2
51 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Grunwald ul. Promienista
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
60 m2
Cena za m2
37 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Piotrowice ul. Jaworowa
2 350 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
30 m2
Cena za m2
78 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Podgórze ul. św. Benedykta
1 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
17 m2
Cena za m2
76 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. bp. Piotra Tomickiego
2 050 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
54 PLN
MAŁOPOLSKIE krakowski ul. Tadeusza Kościuszki