Oferty:
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
62.32 m2
Cena za m2
48 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Bałuty ul. Bolesława Limanowskiego
4 500 PLN
3 pokoje
| 87.35 m2
| 52 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka
4 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
87.35 m2
Cena za m2
52 PLN
6 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
77.74 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Bukowińska
14 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
260.67 m2
Cena za m2
54 PLN
MAZOWIECKIE miński ul. 11 Listopada
7 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
8
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
40 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Ławica
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
50 m2
Cena za m2
130 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Czyste ul. Kolejowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
52 m2
Cena za m2
67 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Bronowice ul. Altanowa
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
1900 m2
Cena za m2
2 PLN
WIELKOPOLSKIE nowotomyski
3 800 EUR
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
90 m2
Cena za m2
42 EUR
Avenida Republica de Argetina
1 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
33.53 m2
Cena za m2
54 PLN
ŚLĄSKIE Katowice Centrum ul. Mikołowska
9 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Kasztanowa
3 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.91 m2
Cena za m2
63 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Targówek ul. Janowiecka
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
155 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście ul. Grzybowska
2 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
54.22 m2
Cena za m2
37 PLN
ŁÓDZKIE Łódź Polesie ul. Wileńska
19 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
600 m2
Cena za m2
33 PLN
LUBELSKIE radzyński Anielki
21 990 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
6
Powierzchnia
385 m2
Cena za m2
57 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Ursynów
68 148 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
468.88 m2
Cena za m2
145 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Stare Miasto ul. Świętojańska
26 661 PLN
pokoje
| 622.04 m2
| 43 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście rynek Rynek Starego Miasta
26 661 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
Powierzchnia
622.04 m2
Cena za m2
43 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście rynek Rynek Starego Miasta
3 087 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
32.49 m2
Cena za m2
95 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Nasyp
2 900 PLN
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
55 m2
Cena za m2
45 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Mariana Wyrzykowskiego
2 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
27 m2
Cena za m2
81 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Nowolipki ul. Nowolipki
5 490 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
200 m2
Cena za m2
27 PLN
MAŁOPOLSKIE olkuski ul. Krakowska