Oferty:
18 210 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
165.54 m2
Cena za m2
110 PLN
DOLNOŚLĄSKIE Wrocław Śródmieście ul. Staromłyńska
2 100 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
36 m2
Cena za m2
58 PLN
ŚLĄSKIE Gliwice ul. Ossolińskich
20 000 PLN
Liczba pokoi
12
Powierzchnia
400 m2
Cena za m2
50 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Osiedle
8 000 PLN
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
210 m2
Cena za m2
PLN
Mazowieckie Warszawa Mokotów Powsińska
2 800 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
51 m2
Cena za m2
55 PLN
ŚLĄSKIE Sosnowiec Sielec ul. Klimontowska
4 500
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
56.30 m2
Cena za m2
80
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
2 800 PLN
2 pokoje
| 43 m2
| 65 PLN/m2
Mazowieckie Warszawski Zachodni Ożarów Mazowiecki Nadbrzeżna
2 800 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
65 PLN
12 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
228 m2
Cena za m2
53 PLN
MAZOWIECKIE piaseczyński ul. Prowansji
9 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
75 PLN
MAŁOPOLSKIE Kraków Nowa Huta ul. Gustawa Morcinka
2 400 PLN
1 pokoje
| 21 m2
| 124 PLN/m2
Mazowieckie Warszawa Śródmieście gen. Władysława Andersa
2 400 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
21 m2
Cena za m2
124 PLN
Mazowieckie Warszawa Śródmieście gen. Władysława Andersa
2 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
29.50 m2
Cena za m2
78 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Kielecka
2 100 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
3000 m2
Cena za m2
1 PLN
Mazowieckie Wołomiński Radzymin Dybów-Kolonia
21 700 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
Powierzchnia
31000 m2
Cena za m2
1 PLN
Mazowieckie Wołomiński Radzymin Dybów-Kolonia
3 300 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
43 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wilanów al. Aleja Rzeczypospolitej
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.34 m2
Cena za m2
34 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Hugona Kołłątaja
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
89.34 m2
Cena za m2
34 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Hugona Kołłątaja
2 790 PLN
2 pokoje
| 40 m2
| 70 PLN/m2
ŚLĄSKIE Katowice Śródmieście ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
2 790 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
40 m2
Cena za m2
70 PLN
3 200 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
42 m2
Cena za m2
76 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Skierniewicka
3 000 PLN
2 pokoje
| 53.65 m2
| 56 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Jana Olbrachta
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.65 m2
Cena za m2
56 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola Ulrychów ul. Jana Olbrachta
1 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
26.45 m2
Cena za m2
57 PLN
WIELKOPOLSKIE poznański ul. Poznańska