Oferty:
8 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
71 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów Stegny ul. Eukaliptusowa
23 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
7
Powierzchnia
324 m2
Cena za m2
71 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bielany ul. Swarzewska
3 600 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.63 m2
Cena za m2
91 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa ul. Jagiellońska
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53 m2
Cena za m2
57 PLN
POMORSKIE Gdańsk Jasień ul. Myśliwska
6 500 PLN
2 pokoje
| 64.70 m2
| 100 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
6 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
64.70 m2
Cena za m2
100 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Praga-Północ ul. Józefa Sierakowskiego
9 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
120 m2
Cena za m2
83 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. gen. Józefa Zajączka
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
41 m2
Cena za m2
120 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Marcina Kasprzaka
5 700 PLN
2 pokoje
| 53.86 m2
| 106 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Południowe ul. Stanisława Noakowskiego
5 700 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
53.86 m2
Cena za m2
106 PLN
4 400 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
49 m2
Cena za m2
90 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Stanisława Żaryna
2 600 PLN
Liczba pokoi
1
Powierzchnia
38 m2
Cena za m2
72 PLN
Mazowieckie Warszawa Bielany Heroldów
2 200 PLN
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
47 m2
Cena za m2
47 PLN
Mazowieckie Warszawa Białołęka Światowida
3 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Żeńców
8 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
92 m2
Cena za m2
87 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Żoliborz ul. Ludwika Rydygiera
2 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
48.80 m2
Cena za m2
51 PLN
POMORSKIE Gdynia Śródmieście ul. bp. Dominika
4 900 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
4
Powierzchnia
70.92 m2
Cena za m2
69 PLN
MAZOWIECKIE Radom ul. Stanisława Staszica
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
45.29 m2
Cena za m2
77 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Bemowo ul. Lazurowa
3 500 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
2
Powierzchnia
39.98 m2
Cena za m2
88 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Wola ul. Goleszowska
14 280 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
9
Powierzchnia
238 m2
Cena za m2
60 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Centrum pl. Wolności
4 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
59.30 m2
Cena za m2
67 PLN
WIELKOPOLSKIE Poznań Rataje os. Piastowskie
16 999 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
3
Powierzchnia
84 m2
Cena za m2
202 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Mokotów ul. Jana Pawła Woronicza
50 000 PLN
5 pokoje
| 300 m2
| 167 PLN/m2
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
50 000 PLN
wyłączność 
Liczba pokoi
5
Powierzchnia
300 m2
Cena za m2
167 PLN
MAZOWIECKIE Warszawa Śródmieście Powiśle ul. Drewniana
23 427 PLN
60 pokoje
| 1561.83 m2
| 15 PLN/m2
Dolnośląskie Karkonoski Mysłakowice Ignacego Daszyńskiego
23 427 PLN
wyłączność
Liczba pokoi
60
Powierzchnia
1561.83 m2
Cena za m2
15 PLN
Dolnośląskie Karkonoski Mysłakowice Ignacego Daszyńskiego